Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 31535        SUBSKRYBUJE: 7309

Fakturzysta

Firma NKT to wiodący dostawca produktów dla sektora elektroenergetycznego na całym świecie. Projektujemy, produkujemy i wprowadzamy na rynek wysokiej jakości kable przeznaczone dla infrastruktury elektro-energetycznej, budownictwa, kolejnictwa. Naszym głównym celem jest dostarczanie innowacyjnych produktów I rozwiązań dbając jednocześnie o środowisko naturalne.

Zakres obowiązków:

  • Fakturowanie  krajowych i zagranicznych odbiorców firmy,
  • Wystawianie dokumentów wysyłkowych: listy dostawcze, CMR,
  • Gromadzenie, rejestracja informacji i dokumentacji oraz ich przetwarzanie,
  • Archiwizacja danych i dokumentów,
  • Prace biurowe związane ze specyfiką stanowiska i firmy.
  • Przygotowywanie dokumentacji dla działu księgowości
  • Przygotowanie dokumentacji do archiwizacji

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane: Wykształcenie techniczne kierunkowe – logistyka, lub wyższe,
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera,
  • Obsługa systemu SAP, MS Office i narzędzi biurowych,
  • Komunikatywność,
  • Chęć dłuższej współpracy,
  • Odpowiedzialność i kreatywność,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji, otwartość na nowe zadania,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 – zmianowym.
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia  w nowoczesnym zakładzie,
  • Pracę w atmosferze współpracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Praca jednozmianowa
  • Motywacyjny system wynagradzania;
  • Możliwość rozwoju i szkoleń.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Informacja dla kandydatów dotycząca danych osobowych

1)      Administratorem Twoich danych osobowych jest NKT S.A., ul. Gajowa 3. Dane zbierane
i przetwarzane są dla potrzeb prowadzonej rekrutacji.
Spółka przetwarza Twoje dane osobowe:

  1.  w zakresie wymaganym przez przepisy prawa pracy w celu zatrudnienia w Spółce oraz w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę.
  2. dane osobowe wykraczające poza zakres danych wymienionych w przepisach prawa pracy a udostępnione przez Ciebie dobrowolnie Spółka przetwarza w celu dokonania oceny Twoich kwalifikacji i nawiązania z Tobą umowy o pracę w oparciu o Twoją zgodę.
  3. Jeżeli Twoja kandydatura nie została wybrana w ramach procesu rekrutacyjnego na stanowisko, o które się ubiegałeś a chcesz, by Twoje dane ujęte w CV i innych przesłanych nam dokumentach pozostały w naszej bazie w celu brania pod uwagę w dalszych rekrutacjach, Spółka będzie przetwarzać Twoje dane także po zakończeniu aktualnego procesu rekrutacyjnego za Twoją zgodą.

Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych. Skorzystanie z w/w praw może nastąpić poprzez złożenie odpowiedniego wniosku.

W odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych w oparciu o Twoją zgodę, możesz ją w każdym czasie cofnąć, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dalsze informacje znajdują się poniżej.

2)      Jeżeli udostępniasz nam więcej danych niż mamy prawo otrzymać zgodnie z przepisami Kodeksu pracy tj. inne dane niż:  imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, prosimy Cię być w swoim CV umieścił następującą adnotację:

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy wykraczających poza informacje, do których pozyskiwania pracodawca jest uprawniony na mocy obowiązujących przepisów prawnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko objęte ogłoszeniem

Jeżeli adnotacji nie uczynisz, nie będziemy mogli przetwarzać Twoich danych, co jest równoznaczne z brakiem możliwości brania pod uwagę Twojej kandydatury w procesie rekrutacji.

3)      Jeżeli chcesz, by Twoja oferta pracy była przez nas brana pod uwagę także w innych rekrutacjach organizowanych przez nas, zamieść w swoich dokumentach następującą adnotację:

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na inne stanowiska we wszelkich innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez NKT S.A. obecnie oraz w przyszłości.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NKT S.A. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

LISTA PODOBNYCH OFERT PRACY

Hays Poland Sp. z o.o.
Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: praca tymczasowa
Katowice
2019-05-17
Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
Tescoma
Katowice
2019-05-16
PROFI CREDIT Polska S.A.

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-05-09 POLECANA
P.P.H.U „MAXDROGI”
Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o dzieło

POLECANA
2019-05-08 POLECANA
Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa zlecenia

POLECANA
2019-05-07 POLECANA
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy
Wrocław
2019-05-07
2019-05-07
Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: praca stała
Katowice
2019-04-26
FUNDACJA MIGRANT ENTREPRENEUR
od 3000 zł
brutto/m-c
Kraków
2019-04-30
od 3000 zł
brutto/m-c
Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa na okres próbny
LUFTHANSA SYSTEMS POLAND SP Z O.O.
od 2250 zł
brutto/m-c
Gdańsk
2019-03-26
od 2250 zł
brutto/m-c
Strefa pracodawców
  • Logowanie
  • Rejestracja
  • Przywracanie hasła
  • Dodaj ogłoszenie
  • Cennik
Strefa pracowników