Twoje wsparcie w rekrutacji

MANAGER PRODUKTU

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-05-21

ZAMEL to polski producent z 30-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX,  bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Zakres obowiązków:

  • wprowadzenie grupy nowych produktów w branży oświetleniowej,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami w kraju i zagranicą,
  • przygotowywanie ofert  i wsparcie techniczne Klienta.

Wymagania:

  •   wykształcenie wyższe techniczne (elektronika/elektryka),
  •   znajomość rynku urządzeń elektrotechnicznych (oświetlenia),
  •   znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość j. rosyjskiego,
  •   doświadczenie na stanowisku handlowym,
  •   komunikatywność i dyspozycyjność,
  •   umiejętność pracy w zespole.

Umiejętności:

  •   znajomość obsługi programu MS Office, CRM,
  •   posiadanie prawa jazdy KAT „B”,
  •   umiejętność planowania i organizowania swoich działań,
  •   chęć nauki i podnoszenia umiejętności zawodowych.

Firma oferuje:

  •   stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  •   możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności,
  •   atrakcyjne wynagrodzenie,
  •   zatrudnienie na umowę o pracę,
  •   pracę w młodym i dynamicznym zespole.
Zawód:
Product manager
Miejsce pracy:
Pszczyna
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-05-07
Oferta wygasła w dniu:
2019-05-21
Liczba odsłon ogłoszenia:
646
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPOKEY SP. Z O.O.

PRODUCT MANAGER

Zawód: product manager Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Katowice
2019-05-24 POLECANA
Hays Poland Sp. z o.o.

Project Manager

Zawód: product manager Rodzaj: praca stała
Katowice