Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 31539        SUBSKRYBUJE: 7309

PRODUCT MANAGER

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem artykułów sportowych na rynku hurtowym i detalicznym zarówno w kraju, jak i zagranicą. Posiadamy ugruntowaną pozycję oraz wizerunek solidnego partnera wśród naszych Klientów.
Na przestrzeni lat zbudowaliśmy zespół pełen dynamizmu, energii i zaangażowania.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i rozwój portfolio produktu

  • Wyszukiwanie i wdrażanie nowych produktów do oferty

  • Monitorowanie i analizowanie rynku detalicznego

  • Planowanie zakupów i monitoring sprzedaży kategorii produktowej

  • Realizacja polityki cenowej i marketingowej produktów

  • Zarządzanie portfolio dostawców

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie we wprowadzaniu i zarządzaniu produktami

  • Znajomość branży sportowej lub odzieżowej będzie dodatkowym atutem

  • Predyspozycje zawodowe: kreatywność, umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność prowadzenia negocjacji, zaangażowanie i odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Firma oferuje:

  • Pracę w otwartym, przyjaznym, pełnym pasji zespole

  • Bezpośredni wpływ na portfolio produktów

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjny system premiowania

Kontakt:

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych

(CV i list motywacyjny) na adres: dariusz.witanski@spokey.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
SPOKEY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, AL. ROŹDZIEŃSKIEGO 188 C, 40-203 KATOWICE, NIP: 731-11-59-686
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

LISTA PODOBNYCH OFERT PRACY

Hays Poland Sp. z o.o.
Zawód: product manager Rodzaj: praca stała
Gliwice
2019-05-16
ZAMEL
Zawód: product manager Rodzaj: umowa o pracę
ZAMEL
ZAMEL
Pszczyna
2019-05-07
Katowice
2019-04-29
Strefa pracodawców
  • Logowanie
  • Rejestracja
  • Przywracanie hasła
  • Dodaj ogłoszenie
  • Cennik
Strefa pracowników