Twoje wsparcie w rekrutacji

PRODUCT MANAGER

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-06-05

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem artykułów sportowych na rynku hurtowym i detalicznym zarówno w kraju, jak i zagranicą. Posiadamy ugruntowaną pozycję oraz wizerunek solidnego partnera wśród naszych Klientów.
Na przestrzeni lat zbudowaliśmy zespół pełen dynamizmu, energii i zaangażowania.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i rozwój portfolio produktu

  • Wyszukiwanie i wdrażanie nowych produktów do oferty

  • Monitorowanie i analizowanie rynku detalicznego

  • Planowanie zakupów i monitoring sprzedaży kategorii produktowej

  • Realizacja polityki cenowej i marketingowej produktów

  • Zarządzanie portfolio dostawców

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie we wprowadzaniu i zarządzaniu produktami

  • Znajomość branży sportowej lub odzieżowej będzie dodatkowym atutem

  • Predyspozycje zawodowe: kreatywność, umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność prowadzenia negocjacji, zaangażowanie i odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Firma oferuje:

  • Pracę w otwartym, przyjaznym, pełnym pasji zespole

  • Bezpośredni wpływ na portfolio produktów

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjny system premiowania

Zawód:
Product manager
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-05-06
Oferta wygasła w dniu:
2019-06-05
Liczba odsłon ogłoszenia:
973
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)