Twoje wsparcie w rekrutacji

Klasyfikator Złomu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-06-06

Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 8 krajach w USA, Europie, Australii i Azji.  CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i klasyfikacja złomu
  • Kontrola jakości rozładowywanego złomu
  • Ewidencja rozładunku
  • Przeładunek z wagonów i samochodów (złomu i kęsów)
  • System pracy 4-brygadowy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia do obsługi maszyn typu FUCHS

  • Wykształcenie średnie/zawodowe

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w CMC Poland sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę – stała praca w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
  • Pakiet benefitów socjalnych – program prywatnej opieki zdrowotnej Medicover, program sportowy MultiSport, dofinansowania do wypoczynku
  • Pracę od zaraz
Zawód:
Klasyfikator
Miejsce pracy:
Zawiercie
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-05-23
Oferta wygasła w dniu:
2019-06-06
Liczba odsłon ogłoszenia:
1074
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SORTOWACZ MATERIAŁÓW DRZEWNYCH

Zawód: klasyfikator Rodzaj: umowa o pracę
FIRMA "PADREW", Wacław Papierz
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Białka
2019-07-30
od 2250 zł

PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA ŻYWNOŚCI

Zawód: klasyfikator Rodzaj: inna