Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 32723        SUBSKRYBUJE: 7401

Specjalista ds. Turystyki

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-05-19

Biuro Podróży SunQuest

Zakres obowiązków:

Biuro Podróży SunQuest z siedzibą w Żywcu w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do kompleksowej obsługi klienta (bezpośredniego, telefonicznego i internetowego) rezerwacji i sprzedaży imprez turystycznych.

Wymagania:

  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • dyspozycyjność i samodzielność
  • znajomość obsługi komputera (MS/Open Office)
  • podstawowa znajomość geografii świata
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość systemów rezerwacyjnych i aktualnej oferty touroperatorów będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • stabilną i ciekawą pracę
  • przyjazną i wesołą atmosferę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • szkolenia, wyjazdy na study toury i ciągły rozwój
  • umowę o pracę
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

LISTA PODOBNYCH OFERT PRACY

BP MARCO

Zawód: specjalista ds. turystyki / rezydent Rodzaj: umowa o pracę
BP MARCO
BP MARCO
Bielsko-Biała
2019-05-17

Zawód: specjalista ds. turystyki / rezydent Rodzaj: umowa o dzieło
kontakt przez PUP
od 3500 zł
brutto/m-c
Łódź
2019-05-10
od 3500 zł
brutto/m-c

Zawód: specjalista ds. turystyki / rezydent Rodzaj: inna
kontakt przez OHP
Lublin
2019-04-16