Twoje wsparcie w rekrutacji

Lekarz

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-06-05

W grupie  Fresenius Medical Care wszystkich pracowników łączy wspólny cel: zdrowie naszych pacjentów.  Będziemy zaszczyceni jeśli dołączysz do naszego zespołu https://www.nephrocare.pl/

Fresenius NephroCare stanowi markę usług oferowanych przez firmę Fresenius Medical Care. Oferujemy usługi stacji dializ w ponad 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej.

Zakres obowiązków:

Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o.,

światowy lider w dziedzinie dializoterapii,

poszukuje do współpracy

Lekarzy

w stacji dializ w Bielsko-Białej

Wymagania:

  • wykształcenie medyczne (specjalista chorób wewnętrznych II stopnia lub nefrolog, lub w trakcie specjalizacji z nefrologii -ukończony min. 1 rok specjalizacji)

Firma oferuje:

  • umowa o pracę, kontrakt lub zlecenie w wymiarze pełnego etatu,
  • pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,
  • możliwość rozwoju zawodowego, m.in. poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach naukowych,
  • stabilne zatrudnienie.

W grupie  Fresenius Medical Care wszystkich pracowników

 łączy wspólny cel: zdrowie naszych pacjentów.

Będziemy zaszczyceni jeśli zechcesz dołączyć do naszego zespołu.

Zawód:
Lekarz
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-06-03
Oferta wygasła w dniu:
2019-06-05
Liczba odsłon ogłoszenia:
682
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny

Neurologopeda

Zawód: lekarz Rodzaj: umowa o pracę
Jaworze
2019-09-11