Twoje wsparcie w rekrutacji

Junior Automation Tester (Python)

HAYS POLAND Jesteśmy największą na świecie firmą doradztwa personalnego zajmującą się rekrutacją specjalistyczną. W Polsce zajmujemy się rekrutacją ekspertów od 2002 r. i cały czas powiększamy swój udział w rynku. To dobry powód, żeby nas lepiej poznać.

Zakres obowiązków:

Your new company
For our Client, the world's largest company dedicated to industrial automation located in Katowice, we are looking for Junior Test Automation Engineer

Your new role
You will be a part of a team that analyse automation requirements, design and implement them. You will be responsible for motion control system - providing functional tests, designing automated tests in Python in CI/CD environment.

Wymagania:

What you'll need to succeed
If you have bachelor degree in Computer Science or similar, good English skills (B2), 1 year experience with test automation in Python, firmware testing, and familiarity with tools like Jenkins - you are a great Candidate for this role.

Firma oferuje:

What you'll get in return
You will have a great chance to gain experience within one of leading companies in automotive industry. Our client offers interesting projects, benefit package and more.

Kontakt:

HAYS Poland Sp. z o.o.
Marszałkowska 126/134
00-008 Warszawa

48 22 584 5501

Jak aplikować - informacje:

(nr ref. 1114701)

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
HAYS Poland Sp. z o.o., Marszałkowska 126/134, 00-008 Warszawa, NIP: 5252269193
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. .

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Tester
Miejsce pracy:
Gliwice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-05-16
Oferta wygasa w dniu:
2019-05-26
Liczba odsłon ogłoszenia:
268
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TESTER OPROGRAMOWANIA KOMPUTEROWEGO - STAŻ PO WER III

Zawód: tester Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1017 zł
brutto/m-c
Warszawa
2019-04-30
od 1017 zł
brutto/m-c

MŁODSZY TESTER OPORGRAMOWANIA