Twoje wsparcie w rekrutacji

KONSTRUKTOR - praca w Oświęcimiu

Nicromet to polska firma działająca w branży recyclingowej, specjalizująca się w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium w Europie.

Zakres obowiązków:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz nowymi inwestycjami, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: OŚWIĘCIM

Teren działania: Bestwinka, Oświęcim, Skawina

Nr ref. CAD/O/2019

Do obowiązków na powyższym stanowisku należeć będzie:

·         Projektowanie oraz opracowywanie dokumentacji  technicznej przy pomocy programu Inventor Professional 2016 (pakiet Autodesk Product Design Suite Ultimate), AutoCAD;

·         Przygotowywanie rysunków montażowych;

·         Opracowywanie instrukcji i dokumentacji wykonawczej 2D;

·         Tworzenie rysunków 2D pod wypalarkę plazmową;

·         Tworzenie wykazów materiałowych pod tworzone projekty;

·         Przygotowywanie wycen oraz kalkulacji projektów;

·         Nadzór nad poprawnością prowadzenia dokumentacji;

·         Kontakt z dostawcami części maszyn;

·         Kompletne i terminowe wykonanie zleconych prac;

·         Ścisła współpraca z najwyższym kierownictwem;

·         Bieżące raportowanie postępów prac;

Wymagania:

Wymagania stawiane kandydatom:

·         Wykształcenie średnie techniczne – preferowane wyższe techniczne;

·         Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku – minimum 2 lata;

·         Wysoko rozwinięta, praktyczna wiedza w zakresie konstruowania przy użyciu programów CAD;

·         Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

·         Specjalistyczna wiedza techniczna;

·         Umiejętność wyznaczania i realizacji celów;

·         Inicjatywa, kreatywność, samodzielność;

·         Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

·         Prawo jazdy kat. B;

Firma oferuje:

Oferujemy:

·         Pełną wyzwań, ciekawą pracę w firmie z ogromnym potencjałem rozwoju;

·         Możliwość rozwoju zawodowego;

·         Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;

Kontakt:

Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

e-mail: rekrutacja@nicromet.pl

Jak aplikować - informacje:

Rekrutacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji ) drogą elektroniczną.

W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny CAD/O/2019

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna:

Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
NICROMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., 43-512 Bestwinka, ul. Witosa 28, NIP: 6521721863
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Oświęcim
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-04-26
Oferta wygasa w dniu:
2019-05-26
Liczba odsłon ogłoszenia:
319
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
TI Poland Wapienica

INŻYNIER DS. WALIDACJI / VALIDATION ENGINEER

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-05-21 POLECANA
Valeo

Konstruktor CAD

Valeo
Valeo profil firmy
Czechowice-Dziedzice
2019-05-23
FAIR RECRUITMENT

Konstruktor CAD/CAM

Kraków
2019-05-21
Avio Aero

INŻYNIER konstruktor/obliczeniowiec

Zawód: konstruktor Rodzaj: praca stała
Avio Aero
Avio Aero profil firmy

POLECANA
AX Automotive Experience Sp. z o.o.

Konstruktor CAD - branża motoryzacyjna lub maszynowa

2019-05-11

INSTRUKTOR KONSTRUKTOR K/M

kontakt przez PUP
od 2700 zł
brutto/m-c
Warszawa
2019-05-21
od 2700 zł
brutto/m-c

KONSTRUKTOR ODZIEŻY

Zawód: konstruktor Rodzaj: inna
od 1017 zł
brutto/m-c
Rawa Mazowiecka
2019-05-16
od 1017 zł
brutto/m-c

KONSTRUKTOR

SPAW-MET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3500-5500 zł
brutto/m-c
Przeworsk
2019-05-09
brutto/m-c

POLERANT ARMATURY SANITARNEJ

"STAHL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2800-3500 zł
brutto/m-c
Głuchołazy
2019-05-10
brutto/m-c

KONSTRUKTOR

CHEMAR RUROCIĄGI Sp. z o.o. Kielce
od 2800 zł
brutto/m-c
Kielce
2019-05-06
od 2800 zł
brutto/m-c

KONSTRUKTOR TECHNOLOG ODZIEŻY

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa na okres próbny
od 3500 zł
brutto/m-c
Radom
2019-04-11
od 3500 zł
brutto/m-c

Fason Emilia Witkowska
od 3000 zł
brutto/m-c
Wrocław