Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 14.07.2024
  • Niemcy zagranica

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Spawacz MAG 135

 Quality Welding Services to agencja pracy tymczasowej, bazująca na prawie 20-letnim doświadczeniu naszych ekspertów w branży produkcyjnej i spawalniczej. Nasze usługi dedykujemy każdemu, w Polsce i za granicą, jak Niemcy, Austria i Holandia, którym zależy na ciągłym podnoszeniu swojej konkurencyjności w środowisku biznesowym i zawodowym.
Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie szeroko rozumianego doradztwa personalnego oraz delegowania pracowników za granicę, dostosowany do aktualnych trendów rynkowych.

Zakres obowiązków

  • spawanie konstrukcji stalowych

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku spawacza
  • ważny certyfikat MAG 135

Oferujemy

  • zarobki w okolicach 3000 euro na rękę
  • 2- letni kontrakt na warunkach niemieckich
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • mieszkanie po stronie firmy
  • opiekę koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

  • Administratorem danych osobowych jest Quality Welding Services 44-100 Gliwice Lubliniecka 59b, NIP: 6481825087. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Quality Welding Services 44-100 Gliwice Lubliniecka 59b, NIP: 6481825087 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa