Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 13.07.2024
Concentrix CVG International sp. z o.o.

Specjalista ds. obsługi klienta

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Umowa zlecenie

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Zakres obowiązków

Your responsibilities:
- Answer phone calls, e-mails, live chats, and messages on social media from customers.
- Help customers with issues related to the service, troubleshoot on the customer's behalf, and solve the customer's problems to the best of your ability.
- Work shifts: morning 8:00-16:45, afternoon 15:15-00:00 Monday to Sunday. (Local time)
- Phone calls are inbound, no cold calling.

Wymagania

Our requirements:
- Native Polish and communicative level of English in both oral and written.
- Suitable for people without experience.
- Good computer skills and good knowledge of MS Office.
- Ability to quickly identify customers’ problems and needs.
- Ability to set priorities and manage daily responsibilities effectively.
- A client-oriented approach, patience, and strong communication skills.
- Team players with the ability to also work independently.

Oferujemy

What we offer:
- Possibility of working from home.
- Attractive salary based on a civil contract.
- Attractive bonuses according to the performance.
- Daily use of foreign languages, especially English.
- Opportunity to develop a career within a multinational environment.
- Team-building events.
- Fully paid training to prepare you for direct contact with customers.
- Team leader support at every stage of cooperation.
- Coaching, mentoring to improve your qualifications.
- Start: 14th of July

  • Administratorem danych osobowych jest Concentrix CVG International sp. z o.o. 20-883 Lublin T. Szeligowskiego 6, NIP: 8522453727. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Concentrix CVG International sp. z o.o. 20-883 Lublin T. Szeligowskiego 6, NIP: 8522453727 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa