Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 13.07.2024
  • Umowa o pracę
    8 000-12 000 zł brutto / mies.
  • Kontrakt B2B
    8 000-12 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Cieszyn, śląskie pow. cieszyński

Manager

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Manager finansowy

Jeśli praca, której szukasz to: wykorzystanie w praktyce Twoich analitycznych zdolności, szansa na rozwój w obszarze strategii i pracy projektowej, a wszystko to w dobrej atmosferze i z wyjątkowymi ludźmi – DOŁĄCZ DO NAS!

Zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za przygotowywanie dokumentów finansowych (bilansu, rachunku zysków i strat itp.),
  • przygotowywanie raportów i danych do celów podatkowych,
  • zarządzanie gotówką w systemach płatności i na rachunkach bankowych,
  • kontrola faktur kosztowych związanych z bieżącymi operacjami;
  • odpowiedzialność za terminowe regulowanie zobowiązań,
  • kontrola danych z systemów płatności i transakcji bankowych,
  • przygotowywanie budżetów i prognoz,
  • udoskonalanie i automatyzowanie wewnętrznych procesów księgowych,
  • sporządzanie zleconych analiz i raportów.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w finansach lub księgowości - nie mniej niż 2 lata,

  • gruntowna wiedza w zakresie księgowości i sprawozdawczości finansowej,

  • zaawansowana znajomość Excela,

  • biegła znajomość jeżyka polskiego oraz średniozaawansowana znajomość języka angielskiego,

  • mile widziana zdolność do szybkiego uczenia się i pracy w wymagającym środowisku z zachowaniem terminów,

  • silne umiejętności analityczne,

  • silne umiejętności komunikacyjne,

  • doświadczenie (praca) w tzw. wielkiej czwórce firm audytorskich oraz kwalifikacje ACCA lub CIMA będą dodatkowym atutem,

  • mile widziane zainteresowanie wydarzeniami sportowymi,

  • nastawienie na realizacje celów, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Wymiar czasu pracy: pełny etat.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę llub B2B.

Proponowane wynagrodzenie: 8 000 – 12 000 zł brutto.

Forma pracy: hybrydowa.

Dodatkowo oferujemy:

  • Atmosferę wsparcia i życzliwość

  • Wysokie standardy etyczne

  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

  • Dobrą organizację pracy.

Prosimy o wysyłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  • Administratorem danych osobowych jest SILESIA ENTERTAINMENT sp. z o.o. 43-400 Cieszyn Mennicza 1, NIP: 5482729741. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SILESIA ENTERTAINMENT sp. z o.o. 43-400 Cieszyn Mennicza 1, NIP: 5482729741, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa