Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 13.07.2024
  • Łaziska Górne, śląskie pow. mikołowski

Tokarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Tokarz / Frezer

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. to przedsiębiorstwo z ponad 50-letnią tradycją w projektowaniu, budowie i modernizacji obiektów przemysłowych dla wielu sektorów gospodarki. Wiodącą działalnością spółki jest projektowanie i produkcja urządzeń dla rynku energetycznego, a także montaż i utrzymanie w ruchu kompletnych obiektów energetycznych i przemysłowych, w tym bloków energetycznych na parametry nadkrytyczne zarówno w Polsce, jak i na świecie.

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. wchodzi w skład GRUPY ZARMEN – lidera na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych i jednej z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce. GRUPA ZARMEN składa się z 9 spółek o szerokim i komplementarnym zakresie działalności.

Zakres obowiązków

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • wykonywanie elementów na maszynach konwencjonalnych, zgodnie z dokumentacją oraz ustaleniami z Kierownikiem,
  • dobór narzędzi i parametrów skrawania,
  • dbanie o stanowisko pracy oraz sprzęt firmowy,
  • udział w rozwijaniu Działu Obróbki Skrawaniem w Wydziale Maszyn Wirnikowych.

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego lub średniego o profilu obróbki skrawaniem,
  • umiejętności obsługi tokarek konwencjonalnych, wiertarki promieniowej, frezarki,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej,
  • umiejętności dobrania odpowiednich narzędzi oraz parametrów do obróbki skrawaniem,
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi: suwmiarka, mikromierz, średnicówka mikrometryczna, średnicówka zegarowa,
  • dbania o stanowiska pracy oraz sprzęt firmowy.

Oferujemy

U nas znajdziesz:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę stacjonarną, jednozmianową w godz. 6:00-14:00 z możliwością nadgodzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,
  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach w branży energetycznej,
  • wsparcie doświadczonej kadry,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe.
  • Administratorem danych osobowych jest REMAK-ENERGOMONTAŻ SPÓŁKA AKCYJNA 00-867 Warszawa Chłodna 51, NIP: 7540013369. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REMAK-ENERGOMONTAŻ SPÓŁKA AKCYJNA 00-867 Warszawa Chłodna 51, NIP: 7540013369 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa