Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 13.07.2024
  • Mikołów, śląskie pow. mikołowski

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. z siedzibą w Katowicach, którego podstawową dziedziną działalności jest ujmowanie, uzdatnianie i sprzedaż hurtowa wody pitnej poszukuje kandydata na stanowisko:

do pracy w OES Mikołów w Mikołowie na stanowisku

Elektromontera

Zakres obowiązków

  • obsługiwanie i nadzorowanie pracy urządzeń rozdzielni 20/6/0,4 kV i pompowni
  • raportowanie parametrów pracy pompowni bezpośrednio do dyspozytora spółki oraz prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy pomp dla przełożonych
  • dokonywanie oceny stanu technicznego i parametrów eksploatowanych urządzeń, instalacji i sieci
  • zgłaszanie przełożonym zauważonych nieprawidłowości w pracy urządzeń i sieci
  • usuwanie na bieżąco usterek, zaistniałych uszkodzeń i awarii
  • zabezpieczanie oraz utrzymanie należytego stanu technicznego urządzeń i instalacji
  • operatywna współpraca z dyspozytorem spółki i dostawcami energii elektrycznej
  • wykonywanie bieżących prac serwisowych z zakresu elektromechaniki

Wymagania

Wykształcenie

  • Zawodowe kierunkowe
  • mile widziane Średnie techniczne

    Doświadczenie zawodowe
  • Minimum 2 lata
  • pożądane Minimum 1 rok

    Kompetencje
  • uprawnienia elektryczne G-1/E do 1 kV

  • znajomość czytania schematów elektrycznych

    Pożądane:

  • uprawnienia elektryczne G-1/E powyżej 1 kV

  • znajomość układów automatyki

  • uprawnienia G-2/E pompy powyżej 50 kW

  • znajomość układów sterowania

    Umiejętności i cechy osobowościowe

  • praca w zespole

  • samodzielne podejmowanie decyzji

    Pożądane:

  • Znajomość arkuszy Excel celem tworzenia raportów

Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w ramach umowy o pracę
  • dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport
  • możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego
  • dodatkowe świadczenia pieniężne (premie świąteczne, bonusy finansowe)
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (kolonie, „wczasy pod gruszą”, inne)
  • imprezy integracyjne
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę w doświadczonym zespole w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • i wiele innych

Aplikacje zawierające CV należy przesyłać w terminie do dnia 12 lipca 2024 r. na adres: Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. ul. Wojewódzka 19, 40-026 Katowice z dopiskiem „Wydział Kadr – aplikacja 38/ZPK/2023 OES Mikołów” lub na adres mailowy pod przycieksim "Aplikuj" w tytule proszę wpisać Aplikacja 38/ZPK/2023 OES Mikołów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta MultiSport
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów Katowice S.A. 40-026 Katowice ul. Wojewódzka 19, NIP: 6340128788. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów Katowice S.A. 40-026 Katowice ul. Wojewódzka 19, NIP: 6340128788 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa