Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 12.07.2024

Stolarz / Prace wykończeniowe / Budowa scenografii

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Praca od zaraz

Zajmujemy się szeroko pojętą budową scenografii, dekoracji dla muzeów, przestrzeni publicznych i użytkowych. Poszukujemy pracowników do prac stolarskich, wykończeniowych oraz budowy scenografii. Realizacja zadań zgodnie z potrzebami większych projektów

Zakres obowiązków

  • Budowa scenografii;
  • Prace stolarskie;
  • Prace wykończeniowe.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Podstawowa znajomość materiałów i technologi potrzebnych do realizacji projektów;
  • Znajomość obsługi elektronarzędzi;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Samodzielność w prowadzeniu prac;
  • Zaangażowanie i rzetelność;
  • Punktualność;
  • Dyspozycyjność;
  • Poczucie estetyki i dokładności;
  • Obsługa komputera Adobe, CAD, SketchUp;
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w godzinach 8:30 - 16:30 / pn-pt.
  • Możliwość przyuczenia i zdobycia nowych umiejętności
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę bądź umowę zlecenie
  • Administratorem danych osobowych jest Reklamoteka Sitek Kołbuk Sp. K 03-794 Warszawa Rzeczna 10, NIP: 5242798903. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REKLAMOTEKA SITEK KOŁBUK sp.k. 03-794 Warszawa Rzeczna 10, NIP: 5242798903 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa