Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 12.07.2024
ITELEKT

Projektant(ka) Automatyki (schematy + PLC)

  • Umowa o pracę
    6 000-8 500 zł netto / mies.
  • Gdynia, pomorskie

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • opracowanie i kontrola schematów elektrycznych (WSCAD, lub inny);

  • programowanie sterowników PLC i HMI (Mitsubishi, IFM, Siemens);

  • udział w uruchomieniach w Polsce (rzadko);

  • ustalenia szczegółów technicznych z Klientem (w jęz. ang.);

Wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu układów elektrycznych i programowaniu PLC - min. 2 lata
    (preferowane stoczniowe);

  • Umiejętność pracy w zespole; komunikatywność, sumienność i precyzja;
    Sprawność w obsłudze komputera i programów biurowych;
    Podstawowa znajomość zasad BHP i gotowość ich przestrzegania;
    Umiejętność radzenia sobie z problemami;

  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych (Słupsk, Kurzętnik);
    (prawo jazdy kat. B. konieczne w 75% wyjazdów)

  • Język angielski co najmniej dobry;

    Mile widziane:
  • Praktyczne obeznanie z przepisami i normami dotyczącymi instalacji elektrycznych na statkach;
  • Uprawnienia SEP do 1kV; Umiejętności diagnostyczne i uprawnienia pomiarowe;
  • Umiejętności radzenia sobie z zadaniami Elektromontera (samodzielność w uruchomieniach);

Oferujemy

  • umowa o pracę, pełne świadczenia;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • praca w przyjaznym, różnorodnym zespole;

  • praca w dobrych warunkach (tzn. pod dachem, czysto, ciepło, itd.);

  • opłacenie parkingu; miejsce pracy blisko SKM i autobusów;
  • Administratorem danych osobowych jest ITelekt NIP: 7393253284. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITelekt w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko

Visa