Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 26.06.2024
SalesHR

Export Manager FMCG sieci handlowe (Europa Środkowa i Wschodnia)

  • Umowa o pracę
    16 000-22 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. importu i eksportu

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Praca zdalna

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest jedna z największych polskich firm produkcyjnych z branży FMCG, eksportująca swoje produkty na cały świat.

Szukamy osoby na stanowisko

praca zdalna

Zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie nowych rynków eksportowych oraz budowanie relacji z partnerami handlowymi
  • Zarządzanie procesem sprzedaży do sieci handlowych i dystrybutorów na obszarze docelowym
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii eksportowej, z uwzględnieniem różnic kulturowych i regulacji rynkowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków handlowych oraz finalizacja transakcji
  • Monitorowanie wyników sprzedaży, analiza rynku i konkurencji, oraz raportowanie do kierownictwa
  • Koordynacja działań zespołu ds. eksportu oraz współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze eksportu w branży FMCG min 3 lata, mile widziany asortyment typu mrożonki / puszki / ryby
  • Znajomość rynków eksportowych - kraje Centralnej i Wschodniej Europy, min: Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Albania, Estonia, Litwa, Łotwa, Estonia, Bośnia,
  • Zbudowane relacje z zakupowcami w sieciach handlowych FMCG
  • Umiejętność planowania i samodzielnej organizacji pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym, inne języki nie są wymagane
  • Samodzielność, proaktywność
  • Gotowość do pracy zdalnej

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe na podstawie umowy o pracę, 16 000 - 22 000 PLN brutto
  • dodatkowe, bardzo atrakcyjne prowizje uzależnione od sprzedaży
  • pracę w pełni zdalną z dowolnego miejsca w Polsce
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • bardzo dużą samodzielność i wsparcie marketingu jednej z najbardziej rozpoznawalnych Polskich marek na świecie
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa