Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Controllingu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-05-01

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Zakres obowiązków:

  • Prawidłową kalkulację i rozliczanie kosztów zarówno nowych i istniejących wyrobów zgodnie z przepisami,
  • Współpracę z kadrą menedżerską w zakresie weryfikacji realizacji celów firmy,
  • Kontrolę nad prawidłowym przebiegiem procesów inwestycyjnych w spółce zgodnie z ustalonymi normami,
  • Sporządzanie opracowań i planów oraz koordynacja i porównywanie ich z wykonaniem, analiza odchyleń w przedsiębiorstwie,
  • Ocenę kosztów i szacowanie opłacalności nowych projektów i wizji spółki,
  • Analizę i interpretację wyników operacji gospodarczych, tworzenie sprawozdawczości,
  • Utrzymywanie systemów informatycznych zgodnie z obowiązującymi normami (SAP, EBON, Vokus, Zeus, Befas)
  • Pomoc w usprawnianiu istniejących rozwiązań systemowych oraz i procesów controllingowych.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse, rachunkowość, controlling),
  • Minimum 4 lat doświadczenia w obszarze finansowym,
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość pakietu MS Office, oprogramowania SAP – co będzie dodatkowym atutem,
  • Posiadania prawa jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Rozwój zawodowy w ramach struktur międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych (finansowych i pozafinansowych),
  • Komfortowe warunki pracy w miłej atmosferze i pracę w najnowszych technologiach.
Zawód:
Specjalista/Mistrz
Miejsce pracy:
Lubin
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-04-17
Oferta wygasła w dniu:
2019-05-01
Liczba odsłon ogłoszenia:
82
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
EGZOTech Spółka z o.o.

Specjalista ds. administracji

Zawód: specjalista/mistrz Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Gliwice
2019-06-19 POLECANA

MISTRZ PRODUKCJI W PRZEMYŚLE ELEKTROMASZYNOWYM - MISTRZ SPAWALNI

Zawód: specjalista/mistrz Rodzaj: umowa na okres próbny
PRONAR Sp. z o.o.
od 4700 zł
brutto/m-c
Siemiatycze
2019-06-18
od 4700 zł
brutto/m-c

MISTRZ UTRZYMANIA RUCHU

FAMUR SPÓŁKA AKCYJNA SYSTEMY TRANSPORTOWE PIOMA ODDZIAŁ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
od 3900 zł
brutto/m-c
Piotrków Trybunalski
2019-06-14
od 3900 zł
brutto/m-c

MISTRZ PRODUKCJI

P.P.H.U. STAL-SERWIS S.C. J.STRUSIŃSKI R.STRUSIŃSKI
od 3300 zł
brutto/m-c
Olsztynek
2019-05-23
od 3300 zł
brutto/m-c

MISTRZ BUDOWY

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 7000 zł
brutto/m-c
Kraków
2019-05-24
od 7000 zł
brutto/m-c

Fabryka Maszyn Rolniczych ,,Meprozet" Sp. zo.o.
od 2800 zł
brutto/m-c
Międzyrzec Podlaski
2019-05-17
od 2800 zł
brutto/m-c