Twoje wsparcie w rekrutacji

Płatny staż - Recepcja

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-04-29

Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Zakres obowiązków:

Valeo Electric and Electronic Systems

Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych w Czechowicach-Dziedzicach zajmuje się produkcją rozruszników, przepustnic powietrza i zaworów recyrkulacji spalin (EGR) oraz innowacyjnych generatorów elektrycznych do pojazdów hybrydowych, a także regeneracją alternatorów, rozruszników, dwumasowych kół zamachowych i kompresorów do klimatyzacji samochodowych. Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych w Czechowicach-Dziedzicach  posiada również nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe, które dostarcza innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Prowadzenie spraw administracyjnych, prowadzenie recepcji;
  • Nadzór nad salkami spotkań, zastępowanie asystentki dyrektora;
  • Aktywna pomoc przy organizacji akcji związanych z komunikacją wewnętrzną według rocznego planu komunikacji wewnętrznej;
  • Pisanie artykułów w polskiej i angielskiej wersji językowej z organizowanych akcji komunikacyjnych;
  • Zamawianie gadżetów i nadzór nad ich wydawaniem;
  • Wsparcie przy organizacji corocznych konkursów PU i wyjazdów z uczestnikami;
  • Obsługa Kart Benefit (zapisy/wypisy/weryfikacja pr oraz ich tworzenie w systemie);
  • Audyty tablic komunikacyjnych (tygodniowe);
  • Pomoc przy organizacji spotkań dyrektora (dopilnowanie przygotowań stołówki, sprzętu etc.).

Wymagania:

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki;
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie - stawka rosnąca;
  • Kilkunastomiesięczny staż w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w branży automotive oraz możliwość pozostania w firmie - 70% stażystów otrzymuje umowy na stałe;
  • Kartę Multisport, sponsorowane prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu;
  • Comiesięczną premię za wyniki zakładu, premię wakacyjną oraz świąteczną;
  • Ciekawe możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi stosowanych w międzynarodowej Grupie;
  • Pakiet szkoleń.
Zawód:
Stażysta
Miejsce pracy:
Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia:
staż
Oferta dodana w dniu:
2019-04-15
Oferta wygasła w dniu:
2019-04-29
Liczba odsłon ogłoszenia:
436
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Staż w Dziale Inżynierii Procesu/ Automatyki

Zawód: stażysta Rodzaj: umowa o pracę
Stryków
2019-07-12
Valeo

Purchasing Trainee

Zawód: stażysta Rodzaj: staż
Valeo
Valeo profil firmy