Twoje wsparcie w rekrutacji

IT Project Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-05-15

Jantar Sp. z o.o. to firma z wieloletnią tradycją. Specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiego spektrum usług związanych z IT w systemach sprzedaży i automatycznej identyfikacji. Oferujemy biznesowe rozwiązania IT w handlu, logistyce, przemyśle oraz sektorze publicznym. Dostarczamy rozwiązania dedykowane lub tworzymy od podstaw systemy informatyczne dla biznesu. Wspieramy klienta we wszystkich fazach inwestycji: od projektu przez integrację aplikacji i urządzeń, szkolenie, wdrożenie i serwis.  Od wielu lat rozwijamy także nasz park maszynowy w zakresie produkcji etykiet samoprzylepnych. Współpracujemy z międzynarodowymi i krajowymi liderami rynku IT.

Zakres obowiązków:

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała,  ul. Piekarska 199
Nr Ref: PM_BB

  • zarządzanie całym procesem projektowym włącznie z wyceną czasochłonności zadań
  • koordynacja pracy dostawców w zakresie doboru komponentów sprzętowych i oprogramowania sprzedażowego
  • realizacja współpracy działu wdrożeń projektów IT i tworzącego oprogramowanie własne
  • koordynowanie pracy zespołu projektowego
  • realizacja projektów zarówno w metodykach zwinnych jak i tradycyjnych
  • opracowywanie budżetu projektu i dokumentacji projektowej
  • analiza i zarządzanie ryzykiem projektu
  • planowanie zasobów oraz zarządzanie jakością pracy i wdrożeń
  • przygotowywanie raportów dla Zarządu
  • zaangażowanie w procesy wymiany wiedzy

Wymagania:

  • co najmniej 4 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami IT
  • doświadczenie w przygotowywaniu kompleksowych ofert oraz wsparcia sprzedaży projektów
  • umiejętności prowadzenia projektów w metodykach zwinnych i tradycyjnych
  • znajomości procesu tworzenia oprogramowania oraz metodologii wdrożeń IT
  • znajomość standardów prowadzenia projektów
  • znajomości programów wspierających prowadzenie projektów
  • doświadczenia w analizie ryzyka i zarządzaniu ryzykiem projektowym
  • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • zdolność analitycznego myślenia
  • profesjonalna komunikacja w języku angielskim
  • dyspozycyjność do reprezentowania firmy w zakresie projektowym w kraju i zagranicą
  • uczestnictwo w spotkaniach zdalnych komitetów sterujących
  • język francuski oraz znajomość branży retail będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • współfinansowanie pakietu medycznego
  • zajęcia z języka angielskiego
  • pracę z klientami międzynarodowymi
  • rodzinną, aczkolwiek profesjonalną atmosferę pracy
Zawód:
Project Manager
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-05-10
Oferta wygasła w dniu:
2019-05-15
Liczba odsłon ogłoszenia:
494
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRH Polska

Zawód: project manager Rodzaj: umowa o pracę
GRH Polska
GRH Polska
Mielec
2019-06-07