Twoje wsparcie w rekrutacji

Staż w Działach R&D

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-05-02

Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Zakres obowiązków:

Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie wytwarza lampy tylne i przednie do samochodów osobowych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych. Ponadto zakład posiada w pełni wyposażone laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych.

Jako rezultat rozwoju naszej organizacji, Valeo Lighting Systems obecnie otwiera nowe Development Center w Chrzanowie, które skupiać się będzie na projektowaniu oraz produkcji innowacyjnych systemów oświetleniowych dedykowanych samochodom osobowym.

Wymagania:

Jeżeli:

  • Jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat studiów,

  • Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie z branży automotive,

  • Lubisz wyzwania,

mamy dla Ciebie oferty stażu!

Obecnie poszukujemy kandydatów na staże w Działach R&D.

Jeżeli:

  • Jesteś studentem/-tką 4 lub 5 roku studiów inżynierskich: mechaniki, elektroniki, optyki lub podobnych;

  • Twoja dyspozycyjność to min. 3 dni w tygodniu;

  • Mówisz płynnie w języku angielskim;

  • Chcesz rozwijać się w branży automotive;

  • Lubisz zdobywać ściśle ukierunkowaną wiedzę;

  • Jesteś osobą komunikatywną, otwartą oraz skupioną na powierzonych zadaniach;

nie czekaj i aplikuj!

Firma oferuje:

Możemy Ci zaoferować:

  • Szansę na udział w tworzeniu nowego Development Center;

  • Możliwość pracy z innowacyjnymi technologiami z dziedziny automotive;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów;

  • Profesjonalny rozwój w międzynarodowym środowisku;

  • Dostęp do narzędzi, systemów i metodologii używanych, by zapewnić najwyższe standardy automotive.

Zawód:
Stażysta
Miejsce pracy:
Chrzanów
Forma zatrudnienia:
staż
Oferta dodana w dniu:
2019-04-02
Oferta wygasła w dniu:
2019-05-02
Liczba odsłon ogłoszenia:
298
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.

HR intern with French

Zawód: stażysta Rodzaj: umowa o pracę
Warszawa
2019-07-18
Air Liquide Polska Sp. z o.o.

STAŻ - Program rozwoju kariery dla absolwentów ALLEX

Zawód: stażysta Rodzaj: staż
Kraków
2019-07-18