Twoje wsparcie w rekrutacji

Wdrożeniowiec - Serwisant IT - Praca na etat

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-04-16

Firma OPTIMAL z siedzibą w Skoczowie, zajmująca się wdrażaniem i opieką systemów informatycznych, bezpieczeństwem informatycznym w firmach, serwisem oprogramowania i kas fiskalnych

Zakres obowiązków:

Firma OPTIMAL z siedzibą w Skoczowie, zajmująca się wdrażaniem i opieką systemów informatycznych, bezpieczeństwem informatycznym w firmach, serwisem oprogramowania i kas fiskalnych poszukuje osoby na stanowisko: Wdrożeniowiec - Serwisant

Miejsce pracy: Śląsk Cieszyński

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Diagnozowanie usterek

• Przegląd i konserwację sprzętu komputerowego i fiskalnego

• Instalowanie systemów komputerowych, oprogramowania, urządzeń sieciowych

• Udzielanie pomocy technicznej użytkownikom u klienta

• Wdrażanie systemów informatycznych OPTIMA, SUBIEKT, PC-MARKET

• Udzielanie pomocy zdalnej - helpdesk Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie

• Znajomość sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych

• Znajomość systemów z rodziny Windows na poziomie administracyjnym

• Zdolności interpersonalne

• Samodzielność i kreatywność

• Rzetelne zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

• Gotowość do pracy w terenie

• Wysoka motywacja do pracy, odpowiedzialność i inicjatywa

• Czynne prawo jazdy kat. B

• Wysoka kultura osobista

Wymagania:

Mile widziane:

• Systemu Linux , WINDOWS SERWER

• znajomość Urządzeń fiskalnych i wagowych

• Jednego lub kilku z programów Comarch OPTIMA, PC Market, SUBIEKT, MIESZCZANIN

Firma oferuje:

• Pracę na pełen etat

• Stałe wynagrodzenie miesięczne + premia

• Możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia

Zawód:
Wdrożeniowiec
Miejsce pracy:
Skoczów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 3500 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-04-02
Oferta wygasła w dniu:
2019-04-16
Liczba odsłon ogłoszenia:
153
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KSIBB.PL

WDROŻENIOWIEC - KONSULTANT SYSTEMÓW ERP

Zawód: wdrożeniowiec Rodzaj: umowa o pracę
KSIBB.PL
KSIBB.PL

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-07-11 POLECANA