Twoje wsparcie w rekrutacji

Aplikant

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-04-16

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosza Knapczyk z Katowic współpracująca z Kancelarią Adwokata  specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, karnego, podatkowego. Klienci Kancelarii to przede wszystkimi podmioty gospodarcze krajowe jak i z kapitałem zagranicznym.

Zakres obowiązków:

-sporządzanie projektów pism procesowych,

- sporządzanie wniosków do KRS,

- sporządzanie umów,

- zastępowanie radcy prawnego/adwokata w sądach, przed organami ścigania, organami administracji,

- inne zlecenia związane z obsługą prawną Klientów Kancelarii

Wymagania:

- aplikant radcowski bądź adwokacki,

- sumienność i zaangażowanie,

- dążenie do rozwoju umiejętności zawodowych.

- mile widziana znajomość języka angielskiego,

- dyspozycjność w dniach roboczych w godzinach od 8:00 do 16:00, z możliwością uzgodnienia elastycznych warunków zatrudnienia

Firma oferuje:

- atrakcyjne warunki w zakresie wynagrodzenia,

- szkolenia zawodowe,

- dostęp do fachowej literatury i oprogramowania,

- komfortowe warunki, pracy w nowoczesnej kancelarii,

Zawód:
Radca prawny
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
2000-5000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-04-11
Oferta wygasła w dniu:
2019-04-16
Liczba odsłon ogłoszenia:
249
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

RADCA PRAWNY

Zawód: radca prawny Rodzaj: umowa o pracę
POLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW OKRĘGOWY ZARZĄD ŚLĄSKI
od 5645 zł
UoP brutto/m-c
Katowice
2019-07-12
od 5645 zł