Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 33337        SUBSKRYBUJE: 7366

Specjalista ds. Prawnych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-03-29

Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii, Hiszpanii oraz Rosji. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Zakres obowiązków:

Exact Systems S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin oraz Rosji. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.000 Kontrolerów Jakości Exact Systems S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa prawna wszystkich działów spółki oraz innych spółek z całej grupy kapitałowej
  • Sporządzanie i opiniowanie umów (w tym udział w negocjacjach)
  • Sporządzanie pism procesowych, dokumentów wewnętrznych spółki oraz opinii prawnych
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów prawnych
  • Zastępstwo procesowe

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych
  • 2 lub 3 rok aplikacji radcowskiej lub adwokackiej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego
  • Odpowiedzialność za wykonanie powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Rzetelność i wysoka kultura osobista

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne świadczenia z zakresu ubezpieczenia pracowniczego i opieki zdrowotnej oraz pozapłacowy system benefitów dla wszystkich pracowników firmy
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

LISTA PODOBNYCH OFERT PRACY

Zawód: specjalista ds. pr Rodzaj: praca tymczasowa
CENTRUM KULTURY
od 3000 zł
brutto/m-c
Piaseczno
2019-05-20
od 3000 zł
brutto/m-c
Zawód: specjalista ds. pr Rodzaj: umowa o pracę
Urząd Miasta Chełm
od 2400 zł
brutto/m-c
Chełm
2019-05-14
od 2400 zł
brutto/m-c
FUNDACJA OIL BOTTLE PROJECT
od 3000 zł
brutto/m-c
Poznań
2019-05-13
od 3000 zł
brutto/m-c
kontakt przez PUP
od 4000 zł
brutto/m-c
Warszawa
2019-04-10
od 4000 zł
brutto/m-c
od 3500 zł
brutto/m-c
Nowy Sącz
2007-11-20
od 3500 zł
brutto/m-c
Strefa pracodawców
  • Logowanie
  • Rejestracja
  • Przywracanie hasła
  • Dodaj ogłoszenie
  • Cennik
Strefa pracowników