Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 31149        SUBSKRYBUJE: 7479

Pracownik fizyczny / instalator

Zakres obowiązków:

W związku z intensywnym rozwojem firma Hydrochemia poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik fizyczny/instalator

- Jeżeli nie boisz się pracy fizycznej,

- Jeżeli nie przeszkadzają Ci częste i nieregularne wyjazdy,

- Jeżeli masz prawo jazdy kat. B,

- Jeżeli chcesz zarabiać 3779 zł – 4927 zł BRUTTO

Wyślij nam swoje CV.

Jeżeli nie masz zamiaru przyjść, gdy zaprosimy Cię na rozmowę- nie wysyłaj nam swojego CV! Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Jeżeli nadal jesteś zainteresowany pracą w Naszej firmie czytaj dalej:

 Do Twoich obowiązków będzie należało:

- Czyszczenie i dezynfekcja zbiorników wody i studni,

- Płukanie i dezynfekcja instalacji oraz sieci wodociągowych,

- Pomoc w pracach instalacyjnych (montaż i serwis Stacji Uzdatniania Wody),

- Po przeszkoleniu samodzielne wykonywanie serwisów, montaż pomp i zestawów hydroforowych,

- Prace porządkowe w miejscu pracy, drobne prace fizyczne,

- Okresowa pomoc w innych działach firmy

Wymagania:

 Szukamy osób:

- TYLKO zdecydowanych do podjęcia pracy w Naszej firmie na wyżej wymienionych warunkach.

- Zainteresowanych długofalową współpracą.

- Zdrowych, dyspozycyjnych

- Chętnych do nauki,

- Z umiejętnością praktyczną jazdy samochodem kat B- koniecznie!

- Mile widziane doświadczenie jako monter instalacji sanitarnych, hydraulik lub pokrewne

Firma oferuje:

Ta praca jest dla Ciebie:

- Jeżeli szukasz pracy, która nigdy Ci się nie znudzi, w której będziesz mógł odwiedzić ciekawe miejsca na terenie całej Polski,

- Jeżeli nie przeszkadzają Ci częste wyjazdy, nieregularny czas pracy, który wynagrodzony zostanie atrakcyjnymi zarobkami powiększonymi o diety i dodatkowo płatne delegacje,

- Jeżeli interesuje Cię wynagrodzenie (podstawa + premia) 21 zł – 24 zł za godzinę pracy, co daje ok 3779 zł– 4927 zł brutto miesięcznie (adekwatnie do umiejętności, zaangażowania i wiedzy),

- Jeżeli szukasz zatrudnienia na umowę o pracę,

- Jeżeli chcesz zdobyć wiedzę niedostępną w innych miejscach i rozwijać się biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach,

- Jeżeli chcesz otrzymać firmowy tablet, telefon, niezbędne pełne wyposażenie oraz firmowy ubiór,

- Jeżeli chcesz pracować w atmosferze wolnej od nałogów, pod okiem bardziej doświadczonych i cierpliwych pracowników,

- Jeżeli masz motywację i chęć do nauki, ale nie masz doświadczenia - dla nas to nie problem- wszystkiego Cię nauczymy w okresie przygotowawczym na odrębnych warunkach.

Jak aplikować - informacje:

Wyślij nam swoje CV- biuro@hydrochemia.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
HYDROCHEMIA, mgr Łukasz Zyskowski, ul.Giewont 16/17, 43-316 Bielsko-Biała, NIP: 5471983683
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

HYDROCHEMIA
ul.Słowackiego 28
43-502 Czechowice-Dziedzice