Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 31149        SUBSKRYBUJE: 7479

Asystentka Stomatologiczna

Zakres obowiązków:

Nowoczesna klinika stomatologiczna Kids Smile Studio poszukuje pracowników na stanowisko: Asystentka stomatologiczna.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych
  • Opiekę nad pacjentem podczas wizyty
  • Utrzymanie czystości stanowiska pracy oraz przydzielonych miejsc
  • Kontrolę stanu zaopatrzenia
  • Poprawne przeprowadzenie procesu sterylizacji

Wymagania:

Wymagamy wykształcenia kierunkowego na stanowisku Asystentka/ Higienistka stomatologiczna.

Nie wymagamy doświadczenia, pomożemy je zdobyć :)

Cenimy pozytywne nastawienie, dobrą energię oraz elastycznośc czasową.

Firma oferuje:

  • Pracę w życzliwym i wspierającym się zespole.
  • Umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Korzystne warunki finansowe połączone z systemem premiowym.
  • Dofinansowanie szkoleń.
  • Szkolenia wewnętrzne oraz pomoc w rozwoju.

Jak aplikować - informacje:

Przesyłając CV w formie elektronicznej na adres: kontakt@kids-smile-studio.pl

Poprzez umówienie rozmowy kwalifikacyjnej pod numerem: 539-50-30-20

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Praktyka Stomatologiczna Piotr Łukojć, Sosnowiec 41-200, ul.Ostrogórska 25/49, NIP: 644-329-77-52
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Czechowice-Dziedzice

ul.Wąska 5

tel.539-50-30-20

kontakt@kids-smile-studio.pl

www.kids-smile-studio.pl