Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 33089        SUBSKRYBUJE: 7447

Pracownik ds. Rozliczeń

Firma "ZoltOs.pl” Agencję Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy działa z sukcesem na gliwickim rynku od kilku lat.

Stawiamy sobie za cel wspieranie pracodawców w rekrutacji pracowników na stanowiska administracyjno-biurowe różnego szczebla.

Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym, to jest wynajmie pracowników pod kątem konkretnych projektów i na określone terminy oraz pozyskiwaniem wyselekcjonowanych kandydatów, którzy docelowo znajdują zatrudnienie w strukturach organizacyjnych klientów.

Certyfikat Agencji 10301

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, lidera w branży energetycznej i gazowej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby pełnej werwy, chętnie współpracującej z klientem, nastawionej na pozytywny z nim kontakt.

Stanowisko: Pracownik ds. Rozliczeń

rodzaj umowy: tymczasowa umowa zlecenie od zaraz do 30.09.2019r. z możliwością przedłużenia.

miejsce pracy: Sosnowiec

ilość: 1

Zakres czynności:

  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • realizacja procesów rozliczania i korygowania rozliczeń,
  • obsługa procesu wygaszania rachunków energetycznych,
  • obsługa korespondencji z klientami,
  • wprowadzanie danych do EXCELa,
  • wystawianie dokumentów i itp.,
  • skanowanie, rejestracja, dekretacja korespondencji oraz obsługa systemu obiegu dokumentów,
  • pozostałe czynności administracyjno-biurowe.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE, zwłaszcza Excel - mile widziana) oraz urządzeń biurowych
  • zdolności analityczne i szybkiego uczenia się
  • doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany
  • umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Firma oferuje:

  • pracę w dużej korporacyjnej firmie
  • ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę
  • wynagrodzenie brutto za godzinę 14,70 zł
  • pracę biurową nie związaną z telemarketingiem!

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z zaznaczeniem numeru referencyjnego.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli ZGODNIE z poniższą treścią:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk, z siedzibą przy ul. Szafirowej 49/4, 44-12 Gliwice, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.

Certyfikat agencji zatrudnienia nr 10301

Jak aplikować - informacje:

Prosimy o aplikowanie poprzez formularz APLIKUJ

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk, ul. Szafirowa 49/4, 44-121 Gliwice, NIP: 631-171-59-68
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli ZGODNIE z poniższą treścią: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ZoltOs.pl, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."

Kontakt:

ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

ul. Szafirowa 49/4,

44-121 Gliwice

tel: +48 500-152-592 lub +48 664-770-623

e-mail: biuro@zoltos.pl