Asystent ds. księgowości

Biuro Rachunkowe
  • Kielce, świętokrzyskie

Księgowy

Umowa zlecenie

Poszukujemy studenta studiów licencjackich na kierunku Finanse i rachunkowość do pracy na stanowisku asystent ds. księgowych.

Zakres obowiązków:
-wprowadzanie dokumentów księgowych do programu księgowego,
-porządkowanie i archiwizowanie dokumentów
- wsparcie w bieżących pracach księgowych
-przygotowywanie raportów na potrzeby klienta
-obsługa urządzeń biurowych.

Wymagania

-status studenta/ ucznia( preferowane kierunki finanse i rachunkowość, ekonomia)
-znajomość podstawowych zasad i przepisów z zakresu księgowości
-dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
-znajomość programu MS Excel
-skrupulatność, samodzielność i zaangażowanie.

Dodatkowym atutem będzie:
-znajomość programów Rachmistrz GT, Subiekt GT i Gratyfikant GT.

Oferujemy

-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
-możliwość zdobycia cennego doświadczenia
-pracę w miłej atmosferze
-możliwość rozwoju zawodowego.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)