Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.03.2024

KASJER - SPRZEDAWCA

ŻABKA
  • Rzeszów, podkarpackie

Kasjer

Umowa zlecenie

ZATRUDNIĘ PRACOWNIKA NA STANOWISKO KASJER-SPRZEDAWCA

Szukamy osoby do stałej pracy w sklepie ŻABKA, w systemie dwuzmianowym. Rozpoczęcie pracy końcem czerwca/początkiem lipca 2023.

Oferuję:

- umowę zlecenie

- terminową wypłatę wynagrodzenia w każdym miesiącu

- atrakcyjny system premiowy

- praca w systemie dwuzmianowym z możliwością zaplanowania grafiku

- miła atmosfera

Zakres obowiązków:

- obsługa klientów według określonych standardów sieci

- przygotowywanie ciepłych posiłków zgodnie z wytycznymi

- wydawanie oraz przyjmowanie paczek

- obsługa LOTTO

- przyjmowanie dostaw, dokładanie towaru

- dbałość o estetykę sali sprzedaży

- kontrola terminów i jakości towarów w sklepie

Oczekiwania:

- punktualność

- uczciwość

- chęć do pracy

- aktualne badania sanepidowskie

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy w sklepie Żabka (nie jest wymagane)

- status studenta.

CV bardzo proszę o przesłanie na adres mailowy: @