Doradca klienta - Ruda Ślaska

PLUS GOTÓWKA
  • Ruda Śląska, śląskie

Księgowy

Umowa o pracę

PLUS GOTÓWKA Spółka Akcyjna Jesteśmy firmą z branży finansowej, która zajmuje się udzielaniem własnych pożyczek krótkoterminowych oraz sprzedażą produktów pozabankowych.

Obecnie posiadamy 10 oddziałów na Śląsku oraz 6 w województwie łódzkim.
W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko Doradcy Klienta do Oddziału w Rudzie Śląskiej .

Zakres obowiązków:

- obsługa istniejącego portfela klientów oraz otwartość na pozyskiwanie nowych,

- zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta i budowanie długotrwałych relacji,

- aktywna sprzedaż produktów finansowych poprzez dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta – indywidualne podejście,

- raportowanie bieżących wyników pracy,

- realizacja zadań sprzedażowych,

- planowanie akcji promocyjnych,

- budowanie pozycji rynkowej firmy,

Nasze oczekiwania:

- łatwości w nawiązywaniu kontaktów i bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,

- samodzielności i inicjatywy w działaniu,

- dobrej organizacji pracy i umiejętności długoterminowego planowania,

- umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku Doradcy Klienta,

- doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klienta w branży finansowej – jako warunek konieczny,

- wykształcenie min. średnie,

- dobrej znajomość pakietu MS Office,

- czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

- szkolenie wstępne
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:30,

- przyjazną atmosferę - wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii uznaniowej
- atrakcyjne konkursy sprzedażowe.

Informujemy, że rozpatrzymy każde nadesłane CV. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PLUS GOTÓWKA SA ul. Jana Pawła II 2, 44-100 Gliwice zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacji”.

Oświadczam, że zostałem/am poinformowana, że: 1. Administratorem moich danych osobowych jest firma PLUS GOTÓWKA SA ul. Jana Pawła II 244-100 Gliwice 2. Sposób kontaktu z administratorem ochrony danych osobowych w firmie „PLUS GOTÓWKA SA ul. Jana Pawła II 27,44-100 Gliwice – na wyżej wymieniony adres; mail: praca[at]plus-gotowka.pl 3. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów przyszłych rekrutacji przez okres 3 m-cy od zakończonego procesu rekrutacji 4. Przekazuję dane osobowe całkowicie dobrowolnie i posiadam prawo do dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 5. Mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznam, że przetwarzanie moich danych narusza przepisy RODO, 6. Jestem świadomy, iż przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne i konieczne do prawidłowego i efektywnego przeprowadzenia procesu rekrutacji 7. Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie o przyjęcie kandydata do pracy.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)