Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.01.2024

Konserwator / pracownik obsługi

Dom Wypoczynkowy Rzemieślnik
  • Gdańsk, pomorskie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Szukamy pracownika na stanowisko KONSERWATORA/ PRACOWNIKA OBSŁUGI w Domu Wypoczynkowym "Rzemieślnik" w Gdańsku-Jelitkowie

Zadania:
*Wykonywanie napraw i konserwacja wyposażenia obiektu oraz jego przenoszenie
*Wiedza na temat funkcjonowania poszczególnych instalacji
*Wykonywanie drobnych prac wykończeniowych w budownictwie
*Bieżąca obsługa obiektu
*Utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej urządzeń
*Wykonywanie prac typu „Złota rączka”
*Wykonywanie prac sezonowych: odśnieżanie, posypywanie dróg i chodników solą, przycinanie żywopłotu, koszenie trawnika itp.

Wymagania

*Doświadczenie w drobnych pracach hydraulicznych
*Sumienność i dokładność
*Schludny wygląd
*Umiejętność wykonywania pracy samodzielnie
*Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Oferujemy

Umowę o pracę na pełen etat
Pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy