Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.03.2024
PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII MIEJSKIEJ SP Z O O

ELEKTROMECHANIK W DZIALE OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW I KANALIZACJI

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski
  • 5 000-5 200 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Jesteśmy firmą działającą na terenie gminy Czechowice-Dziedzice, której podstawowym zakresem działalności jest
dystrybucja wody, odbiór ścieków wraz z eksploatacją bardzo nowoczesnej oczyszczalni ścieków oraz dystrybucja
i obrót ciepłem. Realizujemy wiele nowych inwestycji w zakresie gospodarki wodno-ściekowej i poprawy efektywności
energetycznej.

Zakres obowiązków

  • konserwacja i przegląd instalacji i urządzeń oczyszczalni ścieków oraz przepompowni ścieków
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych, napraw, przeglądów urządzeń oraz instalacji elektrycznych
  • wykonywanie napraw urządzeń zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i instrukcjami obsługi urządzeń
  • obsługa urządzeń oczyszczalni ścieków oraz przepompowni ścieków

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu elektrycznym, elektronicznym lub automatycznym;oświadczenie w wykonywaniu remontów i konserwacji urządzeń elektrycznych
  • doświadczenie w wykonywaniu remontów i konserwacji urządzeń elektrycznych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. T lub B+E
  • uprawnienia kwalifikacyjne E-G1

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • system pracy zmianowej
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
  • bogaty pakiet socjalny
  • Administratorem danych osobowych jest PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII MIEJSKIEJ SP Z O O 43-502 Czechowice-Dziedzice Szarych Szeregów 2, NIP: 6521607392. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII MIEJSKIEJ SP Z O O 43-502 Czechowice-Dziedzice Szarych Szeregów 2, NIP: 6521607392 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.