Barman

Hotel Niedźwiadek ***
  • Kościerzyna, pomorskie pow. kościerski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

KELNER/BARMAN (K/M)

Opis stanowiska:
• sprzedaż usług świadczonych przez restaurację i bar z dbałością o zaspokojenie potrzeb gości,
• przygotowywanie przerw kawowych i konferencji,
• dbanie o wyposażenie i estetykę restauracji,
• współpraca z innymi działami w hotelu.

Oczekujemy:
• wysokiej kultury osobistej,
• zdolności w zakresie komunikacji interpersonalnej – nawiązywania i podtrzymywania
relacji z gośćmi,
• znajomość systemów GASTRO, POS, S4H, kasy fiskalnej – mile widziana,
• punktualności i odpowiedzialności w pracy,
• sumienności i zaangażowanie w wykonywane prace,
• lojalności w stosunku do firmy.

Oferujemy

• stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenie/działalność gospodarczą
(do wyboru przez pracownika),
• atrakcyjne wynagrodzenie – stawka godzinowa,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• możliwość zakwaterowania i wyżywienia.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)