Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024

Operator Wózka Widłowego

NMC Polska Sp. z o.o.
  • Zabrze, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

NMC Polska jest częścią Grupy NMC wiodącego europejskiego producenta pianek syntetycznych.

Poszukujemy: Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: Zabrze, ul. Pyskowicka 15

Zadania:
- Obsługa wózka widłowego na hali produkcyjnej/ magazynie
- Załadunek i rozładunek samochodów - Rampa
- Kompletowanie towaru
- Wypisywanie dokumentów i wprowadzanie danych do systemu - WMS oraz SAP

Wymagania

- Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego - warunek konieczny !
- Duża chęć i motywacja do pracy
- Dyspozycyjność do pracy na trzy zmiany: 6,14,22
- Punktualność / sumienność/ rzetelność
- Doświadczenie w obsłudze wózka - min. 1 rok

To oferujemy:
- Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie
- Pracę na długie lata - już po 4 miesiącach umowa na czas nieokreślony
- Benefity - pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
- Bardzo duże możliwości rozwoju w strukturach firmy - bazujemy na rekrutacjach wewnętrznych
- Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Mamy stały zespół już od lat - praca w gronie wykwalifikowanych współpracowników
- Szansa na zdobycie ciekawego doświadczenia

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij CV przez formularz aplikacyjny lub SMS o treści "Magazyn" pod numer tel.

Osoby zainteresowane pracą, proszone są o przesłanie CV zawierającego klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez nmc Polska Sp. z o.o. do celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jeśli chcesz, żeby Twoja aplikacja była wykorzystywana do przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie na CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w okresie 6 miesięcy przez nmc Polska Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.