KIEROWCA C+E (Bодій C + E який не палить)

Adam
  • Nowy Targ, małopolskie pow. nowotarski

Kierowca

Umowa o pracę

Zatrudnię kierowcę C+E na trasy Polska - Holandia/Belgia - Polska.
Dam pracę kierowcy z Ukrainy, Guzji, Azji. Polacy nie pisać, nie dzwonić. Mówię po rosyjsku, angielsku, niemiecku, czesku, włosku. Może być bez doświadczenia. Ja sam nauczę i wytłumaczę. Ważne żeby nie palił, był czysty i chciał pracować.
Tel.

Опис вакансії:

Працевлаштування для водіїв міжнародних напрямків категорії C+E.
Головний напрямок Німеччина, Бельгія, Нідерланди.
Важливо, щоб він не курив, був чистий і хотів працювати.
Вимоги:
–Водійське посвідчення кат. C+E, код 95, психотести, медична довідка (баданіє) (якщо не має, допоможемо в отриманні).
–Карта для тахографу.
–Бажання працювати і виконувати обов’язки.
–Дбайливе ставлення до техніки.
–Конкретну інформацію з приводу досвіду роботи на кат. C+E.

Забезпечуємо:
–Офіційним працевлаштуванням на основі договору umowę o pracę. Можливістю підбору умов праці з індивідуальним підходом для кожного працівника.
–Оформленням необхідних документів для праці в ЄС (Pesel, meldunek, Zezwolenia, Karty pobytu).
–Своєвчасну виплату заробітної плати. Розмір заробітної плати пропорційний досвіду і професійним навичкам.
–Координацію досвідченими логістами.
–Повним страховим пакетом.
–Можливістю стажування для кандидатів без досвіду роботи.
–Додатковим навчанням з технічних питань та eco-їзди.
–Приємну атмосферу у команді.
tel.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)