Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.02.2024

PRACA W HURTOWNI Z BIELIZNĄ Chorzów

Hurtownia Nattalex
  • Chorzów, śląskie

Handlowiec

Umowa o pracę

PRACA W SKLEPIE Z BIELIZNĄ

Hurtownia bielizny i rajstop Nattalex
zatrudni pracownika - sprzedawcę

Miejsce pracy: hurtownia Nattalex

Podstawowe zadania:
• Zamawianie towarów, realizacja zamówień,
• Obsługa klienta - sprzedaż produktów z oferty (wystawianie dokumentacji)
• Załadunek i rozładunek towarów,
• Wykładanie towarów, utrzymanie standardów ekspozycji,
• Utrzymywanie w czystości stanowiska pracy

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w branży oraz w handlu
• Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
• Umiejętność obsługi komputera
• Umiejętność pracy zespołowej oraz dobrej organizacji pracy
• Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań
• Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• Umowę o pracę na cały etat
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Przyjazną atmosferę pracy
• Pracę z renomowanymi polskimi markami

cv proszę wysyłać: nattalex @ nattalex .pl