Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.02.2024

Pracownik sekretariatu

MODR zs Karniowice
  • Zabierzów, małopolskie pow. krakowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach
Ogłasza nabór na stanowisko: pracownik sekretariatu
Miejsce pracy: Karniowice, woj. małopolskie

1.

Wymagania

 wykształcenie wyższe,
 biegła znajomość pakietu MS Office oraz obsługa urządzeń biurowych,
 doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej,
 dobra organizacja pracy,
 terminowość, komunikatywność, samodzielność, otwartość na pracę zespołową,
 inicjatywa oraz umiejętność ustalania priorytetów,
 wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania,
 wysoki poziom kultury osobistej,
 prawo jazdy kat. B,
 mile widziana znajomość programu EZD (Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją – EZD PUW).

2. Zakres obowiązków:

 organizacja pracy sekretariatu,
 bieżąca współpraca z osobami zarządzającymi jednostką,
 obsługa spotkań biznesowych,
 obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych,
 zarządzanie korespondencją przychodzącą oraz wychodzącą (elektroniczną i listową), w tym obsługa programu EZD,
 współpraca z innymi działami,
 obsługa urządzeń biurowych.

3.

Oferujemy

 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
 miejsce pracy: MODR w Karniowicach

4. Wymagane dokumenty:
 cv

Podania należy złożyć na adres email: @ lub pocztą tradycyjną: Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach, ul. Osiedlowa 9, 32-082 Karniowice
Tel. kontaktowy 12 285-21-13

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych”