Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.03.2024

MECHANIK

APEX-ELZAR SP. Z O.O.
  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

Inny

Umowa o pracę

APEX-ELZAR to firma specjalizująca się w zakresie: automatyki przemysłowej, remontów silników elektrycznych, instalacji elektrycznych, remontów transformatorów energetycznych, klimatyzacji i wentylacji, systemów Ex, badań i pomiarów. Jesteśmy doświadczonym i odpowiedzialnym partnerem.
Naszą działalność prowadzimy na terenie Polski. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i współpracujemy z międzynarodowymi dostawcami urządzeń, co zapewnia osiąganie dużej niezawodności naszych wdrożeń.
Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy:

Mechanika
Miejsce pracy: Włocławek

Ogólny zakres obowiązków:
- prace warsztatowe dotyczące naprawy urządzeń związanych z branżą mechaniczną,
- wykonywanie drobnych prac ślusarskich.

Wymagania

- wykształcenie zasadnicze lub średnie - kierunki techniczne,
- min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami (wiertarka, szlifierka kątowa),
- zdolność do pracy na wysokości,
- sumienność i umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność spawania gazowego, uprawnienia na wózki widłowe, obsługę suwnic oraz prawo jazdy kat. B będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia,
- możliwość zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego,
- pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport),
- atrakcyjne wynagrodzenie, system premii.

Zainteresowanych informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)