Księgowa / Księgowy - Biuro Rachunkowe w Rudzie Śląskiej

BES Sp. z o.o.
  • Ruda Śląska, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Opis ogłoszenia

Poszukujemy Księgowej lub Księgowego do Biura Rachunkowego z wieloletnim doświadczeniem i dużo bazą Klientów. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV poprzez OLX.

Twój zakres obowiązków

analiza i księgowanie dokumentów
sporządzenie deklaracji VAT oraz JPK-VAT, CIT
sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych
współpraca z Klientami
współpraca z Urzędami i innymi instytucjami
współpraca w zespole

Nasze wymagania

min. 3 letniego doświadczenie w pełnej księgowości,
znajomości programów Insert mile widziana
znajomości pakietu Office,
znajomości przepisów prawa podatkowego i bilansowego,
chęci poszerzania wiedzy i zdobywania nowych kompetencji.
terminowości realizacji powierzonych zadań
wysoka kultura osobista

To oferujemy

umowę o pracę - pełen etat
zatrudnienie w stabilnej firmie
miłą atmosferę pracy i zgrany zespół, do którego możesz dołączyć
możliwość rozwoju w księgowości i w podatkach
praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 - 15:00
wynagrodzenie: 4500 – 6500 zł brutto uzależnione od kompetencji.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)