Praca w Katowicach Księgowa / Księgowy

CKR
  • Katowice, śląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Księgowy / Księgowa

Centrum Księgowo-Rachunkowe, opiera się na kompleksowej obsłudze finansowej klientów. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz szeroki wachlarz rozwiązań w zakresie wszelkich usług finansowych. Nasza oferta kierowana jest zarówno do osób prowadzących działalność gospodarczą, jak i dużych korporacji poszukujących nowoczesnych form współpracy w dziedzinie finansów. Wyróżnia nas długoletnie doświadczenie oraz współpraca z wieloma prestiżowymi instytucjami finansowymi i bankowymi w Polsce.

Księgowy - Księgowa

Miejsce pracy: Katowice

Numer referencyjny: KS/23/KAT

Opis stanowiska:

Prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów,
Prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów,
Przygotowywanie sprawozdań finansowych, zgodnie z polskimi zasadami rachunkowości oraz raportowania finansowego dla celów zarządczych klientów,
Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT
Kontakt z Urzędem Skarbowym i innymi organami administracji państwowej,
Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi ( GUS, BANKI)
Obsługa audytu, kontroli podatkowych i innych kontroli.

Wymagania

Minimum 2 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości (konieczne doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe),
Wykształcenia wyższego w zakresie rachunkowości, finansów lub ekonomii.
Znajomości zagadnień księgowych i przepisów w zakresie rachunkowości
Doświadczenia w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych,
Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego, w szczególności przepisów o VAT i CIT, ustawy o rachunkowości,
Praktycznej umiejętności obsługi oprogramowania księgowo-finansowego, / mile widziana obsługa programu symfonia Finanse i Księgowość, symfonia Mała Księgowość/
Dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu, samodzielności i odpowiedzialności,
Komunikatywności i umiejętności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy,
Dyspozycyjności i zaangażowania,

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/zlecenie itp.
Samodzielność działania, szeroki zakres odpowiedzialności
Miłą atmosferę, sprzyjającą współpracy i rozwojowi
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy
Pracę dla klientów różnych branż
Możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisk "Aplikuj"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

KLAUZULA INFORMACYJNA:
Administratorem danych osobowych jest:
Centrum Księgowo-Rachunkowe Sp. z o.o., ul. Kochanowskiego 16, 40-035 Katowice, NIP: 9542768742

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce:
Nazwa firmy: Centrum Księgowo-Rachunkowe
Województwo: śląskie
Miejscowość: Katowice
Adres firmy: Kochanowskiego 16
Dodana
Wygasa (za 3 dni)