KELNER

OŚWIATA i BIZNES Sp. z o.o.
  • Łeba, pomorskie pow. lęborski

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

OŚWIATA i BIZNES Sp. z o.o. zatrudni w Ośrodku Kolonijno-Wczasowym "Słoneczko" w Łebie na stanowisko: KELNER (obsługa jadalni) w okresie od 01.05.2023 r. do 31.08.2023 r.

Wymagania

- doświadczenie zawodowe w gastronomii w ośrodku wczasowym lub
innym lokalu gastronomicznym (mile widziane),
- umiejętność podejmowania szybkich decyzji, opanowanie,
- aktualne badania lekarskie, książeczka do celów sanitarno-
epidemiologicznych

Zakres obowiązków
- przygotowywaniu sali konsumpcyjnej do posiłków (nakryciu stołów,
polerowanie sztućców, przygotowaniu obrusów),
- przygotowywaniu stołu bufetowego do śniadań i kolacji,
- podawaniu posiłków zgodnie z jadłospisem,
- przygotowywaniu suchych prowiantów,
- podawaniu posiłków klientom zewnętrznym w ogródku letnim,
- prawidłowej obsługi konsumenta, udzielania informacji na temat
serwowanych dań, napojów,
- sprzątnięcia naczyń i zastaw po posiłkach na sali konsumpcyjnej i w
ogródku letnim,
- sprzątania sali konsumpcyjnej po zakończonym posiłku

Oferujemy

pracę w nowoczesnej, dobrze wyposażonej kuchni, bardzo dobre warunki płacowe, możliwość zakwaterowania i wyżywienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
Dodana
Wygasa (za 6 dni)