SPECJALISTA DO DZIAŁU ZAKUPÓW art. elektryczne

ZUN
  • Kraków, małopolskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Firma elektryczna o ugruntowanej pozycji na rynku zajmująca się kompleksową realizacja projektów budowlanych w zakresie instalacji elektrycznych, systemów ppoż poszukuje SPECJALISTĘ do działu zakupów znającego branże elektryczną.
Praca w trybie stacjonarnym w biurze w Krakowie dzielnica Kliny lub Dębniki.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
*Analiza rynku potencjalnych dostawców pod kątem zaspokojenia potrzeb zakupowych
*Śledzenie trendów rynkowych, analizowanie dynamiki cen
*Prowadzenie negocjacji handlowych, optymalizacja kosztów zakupu, poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw materiałów
*Kontrola otrzymanych faktur pod kątem zgodności z zamówieniem oraz ustalonymi warunkami handlowymi
*Współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami
*Optymalny dobór materiałów spełniających wymagania projektowe
*Przygotowywanie zestawień i składanie zamówień na materiały niezbędne na budowie zgodnie z harmonogramem robót oraz kontrola nad ich terminową realizacja
*Opracowywanie kolejności realizacji zleceń, monitorowanie procesu przepływu zamówień
*Zarządzanie ryzykiem i koordynacja stanów magazynowych, planowanie zakupów
*Wykonywanie analiz i raportów dotyczących obszaru logistyki i zakupów
*Realizacja wszystkich etapów procesu zakupów
*Ścisła współpraca z innymi działami firmy

WYMAGANIA:
*Doświadczenie na podobnym stanowisku
*Znajomość branży elektrotechnicznej, elektromechanicznej i automatyki przemysłowej będzie dodatkowym atutem
*Znajomość pakietu Office w tym przede wszystkim znajomość Excela
*Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
*Umiejętność negocjacji i podejmowania decyzji
*Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

*stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, po okresie próbnym
* satysfakcjonujące wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności
* możliwość doskonalenia zawodowego
*praca w młodym i dynamicznym zespole.

Zapraszamy do składania CV, podczas rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzamy krótki test ze znajomości programu Excel. Więcej informacji podn numerem .
Dodana
Wygasa (za 4 dni)