Inżynier – sieci ciepłownicze

Klient Lento
  • Bielsko-Biała, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

• Projektowanie sieci ciepłowniczych,
• Prowadzenie analiz inżynierskich w zakresie pracy sieci ciepłowniczych,
• Opracowywanie propozycji optymalizacji w obszarze ciepłowniczym dla klientów,
• Raportowanie działań,
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
• Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunkowe – np. energetyka, inżynieria środowiskowa, termodynamika i inne),
• Chęć rozwoju w obszarze sieci ciepłowniczych,
• Znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację,
• Prawo jazdy,
• Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej.

Oferujemy

• Pracę w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży,
• Dogodne warunki zatrudnienia – UoP lub B2B – zgodnie z preferencjami Kandydata,
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
• Benefity pozapłacowe – dofinansowanie karty sportowej, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie grupowe,
• Szkolenia, szkolenia, szkolenia – w tym zagraniczne,
• Możliwość podnoszenia swoich kompetencji i awans w przyszłości.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)