Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

Firma zatrudni Ekipę budowlano-montażowa

CONBERG SP. Z O.O. SP.K.
  • Nowy Sącz, małopolskie pow. Nowy Sącz

Budowlaniec

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
- praca na terenie Nowego Sącz i okolic;
- montaż konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego, przy użyciu określonych technik i narzędzi;
- prace remontowo-budowlane.

Wymagania

- brak przeciwwskazań do prac na wysokościach;
- znajomość obsługi elektronarzędzi;
- umiejętności manualne;
- wysoka motywacja do pracy;
- dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
- sumienność, dokładność;
- umiejętność pracy w zespole;
- odpowiedzialność za powierzone zadania;
- prawo jazdy kat. B;
- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- znajomość rysunku technicznego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z zasadami RODO)”.