Asystent Projektanta

ELPLC S.A.
  • Kraków, małopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

ELPLC jest jednym z wiodących producentów specjalistycznych rozwiązań do automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych dla przemysłu samochodowego. W oparciu o własny know-how firma dostarcza zaawansowane rozwiązania do wiodących globalnych podmiotów produkujących komponenty (Tier 1) dla producentów samochodów (OEM).
Rozwiązania tworzone przez naszych, światowej klasy projektantów, inżynierów i programistów automatyzują linie montażowe i technologiczne w fabrykach na wszystkich kluczowych rynkach branży Automotive, zarówno w Europie jak i w USA, Meksyku i Chinach.
Posiadamy unikalne doświadczenie w realizacji prototypów w segmencie Automotive oraz własną prototypownię opartą o nowoczesny park maszynowy. To właśnie autorskie i ciągle udoskonalane systemy robotyzujące produkcję wprowadziły ELPLC do światowej ligi globalnych dostawców technologii.
Poszukujemy osoby kreatywnej, aktywnej, dynamicznej na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANTA
miejsce pracy: Kraków

Twoje zadania:
* projektowanie maszyn oraz zespołów w środowisku SolidWorks
* przygotowanie dokumentacji projektowej w tym: koncepcji, modeli 3D, rysunków 2D (łącznie z listą materiałową BOM)
* analiza projektu pod względem funkcjonalności, masy komponentów, możliwości technologicznych i wytwórczych oraz kosztów wykonania
* tworzenie dokumentacji opisowych i specyfikacji technicznych dla projektowanych elementów (instrukcje, Layouty), udział przy tworzeniu dokumentacji DTR
* nadzór autorski/wsparcie w trakcie realizacji projektu
* wsparcie w przeglądach projektów oraz współpraca z innymi działami
* ocena maszyn pod kątem bezpieczeństwa, zgodności z dokumentacją projektową i specyfikacją klienta
* wykonywanie analiz ryzyka i projektowanie konstrukcji maszyn wg. obowiązujących norm oraz Dyrektywy Maszynowej

To jest dla nas ważne:

* ukończone studia wyższe techniczne (preferowana inżynieria mechaniczna, mechatronika)
* dobra znajomość programu SolidWorks (znajomość środowiska SolidWorks PDM Professional będzie dodatkowym atutem)
* doświadczenie w projektach dla branży Automotive mile widziane
* bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz wymiarowania
* umiejętność tworzenia obiektów 3D oraz rysunków technicznych zgodnie z normami
* ocena wyrobu pod kątem bezpieczeństwa i zgodności z dokumentacją projektową (analiza ryzyka)
* znajomość podstawowych norm oraz Dyrektywy Maszynowej
* umiejętność rozwiązywania problemów związanych z projektowaniem maszyn i urządzeń
* znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
* współpraca ze środowiskiem ERP będzie dodatkowym atutem
* komunikatywna znajomość języka angielskiego
* prawo jazdy kat. B
* min. 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Tworząc z nami zespół możesz liczyć na:

* stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
* pracę w fajnymi doświadczonym zespole, gdzie nie można narzekać na nudę
* współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
* wyjazdy integracyjne
* dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla pracownika
* ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
* dofinansowanie do karty multisport
* dobrą lokalizacje
* pyszną kawę

ZGODA: wysyłając do nas aplikację (CV, list motywacyjny, referencje) prosimy o wpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści zamieszczonej poniżej – tylko aplikacje zawierające ZGODĘ będą przyjmowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ELPLC S.A. z siedzibą w Tarnowie ul. Rozwojowa 28 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z zapisami art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami / kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 3 dni)