Inspektor ds. administracyjnej obsługi nieruchomości

Posesja sp. z o.o.
  • Nowy Sącz, małopolskie pow. Nowy Sącz

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Zatrudnimy osobę ds. administracyjnej obsługi nieruchomości
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Zakres obowiązków:
- administrowanie mieniem Wspólnot Mieszkaniowych
- analizowanie i rozliczanie kosztów zużycia mediów oraz kosztów usług,
- współpraca z mieszkańcami w zakresie obsługi nieruchomości, załatwianie korespondencji,
- przygotowywanie informacji i zestawień do planów gospodarczych,
- prowadzenie kontroli sanitarno-porządkowej budynków,
- przygotowywanie materiałów i obsługa zebrań Wspólnot Mieszkaniowych,

Wymagania

wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania, ekonomii lub administracji, student studiów zaocznych.

Komunikacja, organizacja pracy, myślenie analityczne, orientacja na klienta/interesanta.
Preferowane doświadczenie na zbliżonym stanowisku.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)