Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.02.2024

Zatrudnimy samodzielną księgową

PPUH KOCOŃ Sp.j
  • Rajcza, śląskie pow. żywiecki

Księgowy

Umowa o pracę

Firma KOCOŃ zatrudni kompetentną i odpowiedzialną osobę na stanowisko Księgowej.

Zakres obowiązków :
-Prowadzenie pełnej księgowości spółki z o.o. (transport) oraz spółki jawnej (produkcja i handel) zgodnie z przepisami prawa bilansowego oraz przepisami prawa podatkowego,
-Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
-Wprowadzanie dokumentów kosztowych i sprzedaży do systemu księgowego, ich kwalifikowanie,
-Kontrola formalno-prawna i rachunkowa dokumentów księgowych
-Prowadzenie ewidencji księgowych oraz podatkowych,
-Bieżąca kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych,
-Sporządzanie deklaracji, sprawozdań i zestawień wymaganych przepisami prawa , w tym informacji statystycznych na rzecz Urzędu Statystycznego oraz banków,

Wymagania :
-Samodzielność w pracy (min. 2-letnie doświadczenie w księgowości)
-Wykształcenie średnie/wyższe, kierunkowe
-Biegła znajomość i umiejętność stosowania przepisów prawa podatkowego (PIT, CIT, VAT, podatek u źródła, ceny transferowe), ustawy o rachunkowości,
-Doświadczenie w rozliczaniu nabyć i dostaw wewnątrzwspólnotowych oraz spoza UE
-Znajomość przepisów dotyczących ewidencji środków trwałych,
-Znajomość rozliczania gospodarki materiałowej oraz inwentaryzacji materiałowych,
-Znajomość zagadnień kadrowo- płacowych
-Umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na rozwiązywanie problemów
-Znajomość programu COMARCH Optima

Oferujemy :
·stabilne warunki zatrudnienia
·stały grafik (pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub 7:00 – 15:00 )
·atrakcyjne wynagrodzenie,
Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: @