Operator wózka widłowego

Asistwork
  • Lędziny, śląskie pow. bieruńsko-lędziński

Magazynier

Umowa o pracę

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Stanowisko: Operator wózka widłowego​

Miejsce pracy: Lędziny, ul. Lędzińska

Zakres obowiązków:
- załadunek i rozładunek części samochodowych oraz innych materiałów usytuowanych na paletach
- obsługa wózka widłowego
- dbanie o porządek na magazynie

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego
- dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
- umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

- stabilność zatrudnienia
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- możliwość przejścia bezpośrednio do struktur Klienta
- pracę od poniedziałku do soboty w systemie 2-zmianowym
- atrakcyjne wynagrodzenie
- atrakcyjny system premiowy (premie wakacyjne i świąteczne, zasilona karta do automatów z przekąskami)

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork sp. z o. o., („ADO”), adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław.Może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez ADO inspektorem ochrony danych pod adresem email: awgAasistnet.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe przez nas przetwarzane w celu przeprowadzania procesu rekrutacyjnego dotyczącego stanowiska na które Pan/Pani aplikuje (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b RODO). Pani/Pana dane mogą być także przetwarzane w związku z innymi rekrutacjami prowadzonymi przez ADO, pod warunkiem, że wyrazi Pani/Pan na to zgodę.Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Ustawy z 26 czerwca
1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 poz. 1320) jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie danych w szerszym, nieokreślonym przepisami prawa, zakresie jest dobrowolne.Pozostałe podane przez Panią/Pana dane przetwarzane będą na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. Podanie danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa zostanie potraktowane przez ADO jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO oraz art. 9 ust.2 lit. a RODO (w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii).W zakresie w jakim Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody, może Pani/Pan cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Dodana
Wygasa (za 3 dni)