Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.02.2024

Pracownik Magazynowy

Proficadr Doradztwo Personalne Tomasz Kulczycki
  • Gliwice, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Dla naszego klienta firmy zajmującej się produkcją topowego produktu beauty – najwyższej jakości pasm włosów – do przedłużania i zagęszczania włosów.
Proces produkcji wykonywany jest ręcznie i maszynowo. Pierwszy taki projekt w Europie, Green Field, otwarcie nowej fabryki, topowa marka Beauty.

Twój zakres obowiązków:
- Pakowanie – zabezpieczenie i zapakowanie do kartonu produktu gotowego,
- Przewiezienie paczek na magazyn,
- Kompletacja zamówienia,
- Przyjmowanie dostaw - załadunek/rozładunek,

Wymagania pracodawcy:
- Dokładność i staranność – praca precyzyjna z delikatnym produktem,
- Doświadczenie w pracy na magazynie - dodatkowy atut
- Proaktywna postawa – chęć i motywacja do nauki,
- Wysoka kultura osobista - ważną wartością w firmie jest wzajemny szacunek i zaufanie,

Pracodawca oferuje:
- Pełnoetatową pracę na jedną zmianę 8.00-16.30 (przerwa 30 minut) poniedziałek – piątek,
- Pracę w komfortowych warunkach, w nowo wybudowanym zakładzie na gliwickiej strefie ekonomicznej,
- Wygodny dojazd – lokalizacja – tuż przy przystanku autobusowym,
- Bezpieczne i stabilne zatrudnienie: umowa o pracę bezpośrednio pod firmą,
- Atrakcyjne warunki finansowe: Podstawa + Premia,
- Prywatna opieka medyczna + inne benefity dla pracowników,
- Szerokie możliwości rozwoju w strukturach firmy: bazujemy na rekrutacjach wewnętrznych