Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.02.2024

Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych

TS F.U.H
  • Łódź, łódzkie

Budowlaniec

Umowa zlecenie

Firma: TS F.U.H
Miasto: Łódź
Etat: Tymczasowa praca
Wynagrodzenie: 22 - 26 PLN / na godzinę
Treść oferty

Mała rodzinna firma z ponad 12 letnim doświadczeniem w działalności o charakterze usługowo-handlowym zajmująca się wykonywaniem instalacji i sieci wodno-kanalizacyjnych i gazowych, kotłowni oraz instalacji CO, ciepła technologicznego oraz wody technologicznej na terenie Łodzi na potrzeby budownictwa przemysłowego i wielorodzinnego.

miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

· wykonywanie prac budowlanych towarzyszących montażowi instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych;

· montowanie urządzeń i zbiorników ciśnieniowych;

· montowanie urządzeń i aparatów grzewczych;

· montowanie przyborów sanitarnych i wyposażenia instalacji kanalizacyjnych;

· montowanie przewodów instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych;

· wykonywanie napraw i prac remontowych instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych;

· montowanie aparatury kontrolno-pomiarowej instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych;

· regulowanie parametrów pracy instalacji grzewczych i ciepłej wody;

· biały montaż urządzeń sanitarnych

Wymagania

doświadczenia w pracach instalacyjnych,
czytania prostych rysunków technicznych(dla osób z doświadczeniem),
samodzielności,
umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:

· prawo jazdy kat. B

Oferujemy

· Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie stosującej nowe technologie,

· Możliwość zdobywania wiedzy specjalistycznej oraz współpraca z osobami z doświadczeniem,

· Wsparcie we wdrożeniu do pracy,

· Formę współpracy do uzgodnienia,

· Ciekawą pracę wewnątrz zgranego zespołu.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.