Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.02.2024

Asystent/-ka biurowy-/a z biegłym j. rosyjskim

Kancelaria LEX NOSTRA
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

Poszukujemy asystenta bądź asystentki z biegła znajomością j. rosyjskiego (w mowie i piśmie).

Lokalizacja: RONDO ONZ, Warszawa-Śródmieście

Typ umowy: umowa cywilnoprawna (zlecenie), po okresie próbnym możliwość ustalenia innej podstawy zatrudnienia

Zakres obowiązków:
• przygotowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej (maile i poczta),
• telefoniczna obsługa klientów, kontakt z urzędami, sądami itp.
• dbanie o obieg korespondencji w biurze (skanowanie, ksero, segregowanie dokumentów)
• obsługa konferencyjna spotkań
• inne zadania zlecone

Oczekiwania wobec kandytata/kandydatki:
• znajomość j. rosyjskiego.
• Obsługa Word i Excel
• Wielozadaniowość
• Wysoka kultura osobista

Mile widziane:
Doświadczenie w pracy w urzędzie, kancelarii prawnej lub firmie